Телефонувати прямо зараз!, шкарпетка на товар до кінця місяця!
Товщина (мм) Ширина (мм) Довжина (мм)
3х40/60/80/100 М1,М2
4х40/60/80/100 М1,М2
5х40/60/80/100 М1,М2
6х40/60/80/100 М1,М2
8х40/60/80/100 М1,М2
10х40/60/80/100 М1,М2
Шина мідна
Призначення:
Шини застосовуються для провідників струмів великої величини (понад 150 А). Шина мідна має чудові механічні властивості та має високу електричну провідність. Основне їх застосування — виготовлення струмопроводів і шинопроводів, розподільних пристроїв і шинних складок.
Товщина: від 3 до 10 мм
Ширина: від 10 до 120 мм
Довжина: від 1500 до 6000 мм
Нормативні документи:
Профілі латунні марок Л63, ЛС59-1 і мідні пресовані, тягнуться.
ТУ Труби, прутки, стрічки та листи зі спеціальних марок міді.
DIN EN 13601:2002 — Мідь і мідні сплави. Прутки та дріт із міді для застосування в електротехніці.
Матеріал:
М1 з хім. складом за ГОСТ 859 (ДСТУ ГОСТ
Якщо Ви не знайшли цікаву Вас продукцію, зверніться до нас за консультацією.
Ми можемо виготовити для Вас продукцію під замовлення.
Пропонуємо зі складу в Києві прокат міді, латуні, бронзи, алюмінію (М1,Л-63, LC-59, БРАЖ, БроЦС, БроФ, БрБ)
Припої (ППС-18,30,40,61), титан, вольфрам, що не іржавіє прокат (харчовий) та ін.
Шини електротехнічні алюмінієві АД О і АД31, мідні — ШМТ і ШММ усе типорозміри.
У наявності понад 1500 найменувань. Також можлива поставка, невказана в прайсі продукції під замовлення. Наші раді співпраці.Мідні листи мають корозійну стійкість, пластичність, теплову та електричну провідність. Мідний лист застосовується у виробництві кліматичного обладнання, провідників, для виготовлення покрівлі та будівельних конструкцій.
Можлива доставка в Україні-перевізниками.4
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | КУМЗ |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 3000 мм |
| Покриття | Без покриття |
| Спосіб виготовлення | Гарячекатаний |
| Товщина | 3 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Форма випуску | смуга |
| Стан | новий |
| Матеріал | Мідь |
| Точність прокатки | висока |
| Текстура поверхні | гладка |
- Ціна: 850 ₴/кг
